Tímea K.
Okosabban kéne élni, annyit mondhatok,
Nem az a bolond, ki megbámul egy csillagot.
Apostol
barrett hunter
Azért szenvedsz. Mert nem tudod, mi bánt. Ha az okát látod, megérted, és már nem is oly nagyon...
Kosztolányi Dezső
sullivan charlene
Az ember ne sajnálja azt, ahogyan élt. Minden a javára volt, ha túlélte.
Szakonyi Károly